Právě otevřeno: dospělé oddělení
E-knihy

Ve spolupráci s firmou Palmknihy (dříve eReading) si mohou naši registrovaní čtenáři bezplatně stáhnout e-knihy přes náš online katalog.
K dispozici jsou i knihy, které nemáme v tištěné podobě. 

Jak si půjčit e-knihu ve 3 krocích:

  1.  Zaregistrujte se na portále Palmknihy.cz
  2. Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Palmknihy pro vaše zařízení (tablet, chytrý telefon nebo čtečku e-knihy).
  3. Přihlaste se do našeho online katalogu a vyhledejte konkrétní knihu.

• Email, který máte uvedený v našem systému, musí být stejný jako na Palmknihách. 
• E-knihy se půjčují pouze přes online katalog.
• K prohledávání e-knih lze využít seznam e-knih. U záznamu knihy a zvolíte „Půjčit e-knihu“. K půjčení jsou i knihy, které v knihovně nenajdete v tištěné podobě.
• Pro uskutečnění výpůjčky zaškrtněte políčko Souhlasím s podmínkami
• Vypůjčit lze 3 e-knihy na 31 dnů. Výpůjční dobu nelze zkrátit ani prodloužit, po jejím uplynutí se e-kniha ze čtecího zařízení odstraní. Jak číst e-knihy:


• Máte-li k dispozici zařízení s Android, stáhněte si aplikaci Palmknihy na Google Play. 
• Máte-li systém iOS (iPhone, iPad, iPod), aplikaci stáhnete na Apple Store
• Čtečky e- knih: číst lze na hardwarové čtečce od Palmknihy nebo na čtečkách: C-TECH Lexis, Energy eReader Pro, inkBOOK Classic, inkBook Prime.
Na čtečkách Amazon Kindle není služba podporovana.

E-knihy lze současně otevřít až na 4 zařízeních (pouze s Androidem či iOS ). Služba neumožňuje stahování na zařízení s OS Windows. Aplikaci Palmknihy aktuálně nepodporují čtečky Onyx Book Poke 4 a Leaf 2. Aplikaci také není možné nainstalovat na některé elektronické čtečky s vlastním uzavřeným systémem (např. Kindle nebo PocketBook).


DOPORUČENÍ 
Před vlastní objednávkou e-knih z katalogu se nejprve zaregistrujte na Palmknihy.cz a nainstalujte si softwarovou aplikaci Palmknihy na své čtecí zařízení, čímž si připravíte vše potřebné k e-čtení. Dále si knihy jednoduše půjčujte přes online katalog.

Seznam čteček e-knih podporovaných v aplikacei Palmknihy k nahlédnutí ZDE.Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Rozumím
Více informací