Žádné oddělení není právě otevřené
Výtvarná soutěž LESY A PŘÍRODA KOLEM NÁS
Výtvarná soutěž LESY A PŘÍRODA KOLEM NÁS

Výtvarná soutěž LESY A PŘÍRODA KOLEM NÁS

 

Vážení čtenáři,

Obě dětská oddělení knihovny (centrální pracoviště, sídliště Vajgar) se v tomto školním roce zapojila do jedenáctého ročníku výtvarné soutěže Lesy a příroda kolem nás. Soutěže se zúčastnily děti ze 4. základní školy, ZŠ Deštná a třetí mateřské školy (U Billy a U Merkuru). 

Soutěž pořádají Lesy České republiky s. p., Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích, Ústav pro hospodářskou úpravu lesa Brandýs nad Labem, Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou, Stezka korunami stromů Lipno, Kores Europe s.r.o. a Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga.

V průběhu měsíců března a dubna proběhne výstava prací na obou dětských odděleních knihovny (k vidění též na našich sociálních sítích). Tři vybrané práce z každé obsazené soutěžní kategorie postupují do krajského finále v Jihočeské vědecké knihovně v Českých Budějovicích, kde při vernisáži výstavy dne 8. 6. 2021 budou vyhlášeny výsledky soutěže a předány odměny vítězům. Oceněné práce budou zveřejněny také na internetových stránkách pořadatelských organizací.


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Rozumím
Více informací