Žádné oddělení není právě otevřené
ELEKTRONICKÉ SLUŽBY KNIHOVEN A ON-LINE ZDROJE PRO UKRÁCENÍ ČASU
ELEKTRONICKÉ SLUŽBY KNIHOVEN A ON-LINE ZDROJE PRO UKRÁCENÍ ČASU

Přehled toho, co lze v knihovnách stáhnout a využít on-line, naleznete na zaktualizovaném webu https://online.knihovny.cz Věříme, že tento zdroj může pomoci lidem, kteří jsou nemocní, v karanténě nebo prostě jen nemohou do knihoven přijít, ale informace potřebují.

Portál Knihovny.cz ( https://www.knihovny.cz/ ) poskytuje jednotný přístup ke službám českých a moravských knihoven - komukoliv, odkudkoliv a kdykoliv. Můžete zde prohledávat katalogy všech zapojených knihoven z jediného vyhledávacího řádku. Informace o funkcích portálu Knihovny CZ, ale také o nabídce knihoven obecně, naleznete na stránkách https://poznejte.knihovny.cz

V současné době hledají pedagogové mnohdy nové online formy výuky. Zde jim mohou pomoci tematicky zaměřené weby jako https://komensky.knihovny.czhttps://akcek.knihovny.cz a s ohledem na blížící se výročí Sametové revoluce také https://1989.knihovny.cz.

Pro naše nejmenší čtenáře doporučujeme stránky https://ctenidetem.knihovny.cz se čtenářskými tipy od knihovníků. 

Pro čtenáře, kteří potřebují poradit s tipem na dobrou knihu, máme k dispozici inspirační seznamy na stránkách https://www.knihovny.cz/Search/Inspiration


KNIHY, VZDĚLÁVÁNÍ

Některá vydavatelství spojená se vzděláváním uvolňují vzdělávací materiál:

 Jiné on-line zdroje a aplikace pro výuku:

Máte rádi knihy, které se přečtou samy? Doporučujeme:

FILMY, SERIÁLY, DIVADLA, KONCERTY

Spousta volného času svádí ke sledování filmů nebo seriálů.

Byli jste zvyklí chodit do divadla nebo na koncerty? Hodně divadelních představení a koncertů už je dnes na YouTube, zkuste pohledat, co by vás zajímalo.

PODCASTY

PŘEDNÁŠKY

GALERIE, MUZEA

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Rozumím
Více informací